Isotonic henkilökohtainen 21.4.2001 , Paimio

H21B   8,2 km

 (Lähti: 35, Keskeytti: 0, Hylätty: 1)

  1.   Matti Tervonen              PuolRy                56.06             
  2.   Mika Numminen               UrjU                1.01.03      +4.57  
  3.   Raul Gescheimer             EsAk                1.01.24      +5.18  
  4.   Joni Oja                    NivU                1.07.59     +11.53  
  5.   Teppo Isokoski              YlivKu              1.09.38     +13.32  
  6.   Jarkko Tuomola              SomEsa              1.09.56     +13.50  
  7.   Kim Slotte                  Botnia              1.11.21     +15.15  
  8.   Johan Ehrs                  Femman              1.11.51     +15.45  
  9.   Juha Sinkkonen              Rasti88             1.12.00     +15.54  
 10.   Risto-Pekka Huuhtanen       DELTA               1.12.28     +16.22  
 11.   Heikki Andersson            MS-52               1.12.42     +16.36  
 12.   Tuomo Mukkala               RasKu               1.13.19     +17.13  
 13.   Harri Mikkonen              KontU               1.13.28     +17.22  
 14.   Kari Sillanpää              LaLu                1.13.55     +17.49  
 15.   Hannu Pohjola               HyRa                1.14.24     +18.18  
 16.   Jari Leipijärvi             HLS                 1.14.33     +18.27  
 17.   Tor-Leif Häggman            Malax               1.16.42     +20.36  
 18.   Jussi Immonen               RaSa                1.17.36     +21.30  
 19.   Martin Söderström           HS                  1.18.21     +22.15  
 20.   Juha Nappu                  TuNMKY              1.18.25     +22.19  
 21.   Marko Ilomäki               Hiisi               1.22.39     +26.33  
 22.   Jyrki Piirainen             Raus                1.23.08     +27.02  
 23.   Matti Heikkilä              KouRa               1.24.06     +28.00  
 24.   Tuomo Vuorenpää             MS-52               1.25.40     +29.34  
 25.   Kristian Myllymäki          Lynx                1.26.06     +30.00  
 26.   Jyrki Mononen               Örnen               1.26.11     +30.05  
 27.   Antti Villberg              Roamers             1.30.13     +34.07  
 28.   Jussi Lassila               PiTa                1.30.23     +34.17  
 29.   Tomi Paasimaa               PuolRy              1.31.09     +35.03  
 30.   Rauno Autio                 KaRa                1.32.10     +36.04  
 31.   Jussi-Pekka Sorsa           KyRa                1.33.39     +37.33  
 32.   Juha Hokka                  JRV                 1.33.59     +37.53  
 33.   Jussi Hannukainen           KanSu               1.35.04     +38.58  
 34.   Vesa Kärpijoki              HS                  1.58.02   +1.01.56  
        Petteri Patinen            DELTA                  Hyl.       


Isotonic viestisuunnistus 22.4.2001  Paimion Rasti

Tulostettu 22.04.01  klo 13.41.26

H21B                                                                                                                   
(7,1 + 7,1 + 7,1 km)

Lähti : 45     Keskeytti : 7     Hylätty : 3      Avoinna : 1                                                           



   1             Åland 1                                   2.25.35

      1. osuus   Sundblom Sören                               45.48      2

      2. osuus   Sundblom Göran                   53.18     1.39.06      6

      3. osuus   Perus jens                       46.29     2.25.35      1

 

   2             Botnia 1                                  2.26.03

      1. osuus   Fröjdö Simon                                 45.50      3

      2. osuus   Åbacka Andreas                   53.08     1.38.58      5

      3. osuus   Lassila Kenneth                  47.04     2.26.03      2

 

   3             PelPo 1                                   2.26.11

      1. osuus   Pukema Hannu-Pekka                           45.46      1

      2. osuus   Ekonoja Antti                    49.29     1.35.16      1

      3. osuus   Sipilä Teemu                     50.55     2.26.11      3

 

   4             Hiisi 1                                   2.26.24

      1. osuus   Routsi Jyrki                                 48.26      9

      2. osuus   Vuorinen Petteri                 49.35     1.38.02      4

      3. osuus   Ruuhiala Mika                    48.22     2.26.24      4

 

   5             MulPa 1                                   2.30.42

      1. osuus   Neuvonen Timo                                47.20      8

      2. osuus   Vuorela Mika                     50.24     1.37.44      3

      3. osuus   Pettinen Risto                   52.57     2.30.42      5

 

   6             Hiisi 2                                   2.31.20

      1. osuus   Aaltonen Aleksi                              48.59     16

      2. osuus   Sinikallas Kari                  50.32     1.39.31      8

      3. osuus   Rintala Rami                     51.48     2.31.20      6

 

   7             KooVee 1                                  2.34.05

      1. osuus   Saarijärvi Hannu                             48.57     15

      2. osuus   Joensuu Raimo                    50.46     1.39.44      9

      3. osuus   Paavola Jarno                    54.21     2.34.05      7

 

   8             Kajaanin Varusk.Urh 1                     2.37.23

      1. osuus   Perttunen Tapio                              47.07      7

      2. osuus   Shnoro Pentti                    59.11     1.46.19     12

      3. osuus   Mäkinen Kari                     51.04     2.37.23      8

 

   9             JRV 1                                     2.41.55

      1. osuus   Pitkänen Marko                               46.54      4

      2. osuus   Sompi Jani                       50.29     1.37.24      2

      3. osuus   Lahtinen Petri                 1.04.30     2.41.55      9

 

  10             RasKa 1                                   2.44.28

      1. osuus   Toivanen Pekka                               49.28     18

      2. osuus   Koivumäki Olli                 1.00.13     1.49.41     15

      3. osuus   Tommila Juha                     54.47     2.44.28     10

 

  11             R-P 1                                     2.46.00

      1. osuus   Oksanen Vesa                                 53.26     23

      2. osuus   Ojala Hannu                      54.03     1.47.30     14

      3. osuus   Gustafsson Risto                 58.29     2.46.00     11

 

  12             KoS 1                                     2.46.54

      1. osuus   Hongell Esa                                  48.28     10

      2. osuus   Hongell Harri                  1.02.46     1.51.14     18

      3. osuus   Hongell Timo                     55.39     2.46.54     12

 

  13             PuolRy 1                                  2.46.59

      1. osuus   Tervonen Matti                               46.56      5

      2. osuus   Väisänen Tapani                  52.50     1.39.46     10

      3. osuus   Paasimaa Tomi                  1.07.12     2.46.59     13

 

  14             Iisu 1                                    2.47.30

      1. osuus   Keltamäki Seppo                              47.04      6

      2. osuus   Liedes Ari-Pekka               1.04.26     1.51.30     19

      3. osuus   Keltamäki Kimmo                  56.00     2.47.30     14

 

  15             Rasti E4 1                                2.51.43

      1. osuus   Mönttinen Sami                               48.46     13

      2. osuus   Heikkinen Jani                 1.02.20     1.51.07     17

      3. osuus   Kaivosaari Antti               1.00.36     2.51.43     15

 

  16             KeU 1                                     2.52.47

      1. osuus   Muukkonen Jyrki                              53.26     22

      2. osuus   Heinonen Markku                1.03.57     1.57.23     23

      3. osuus   Nieminen Pauli                   55.23     2.52.47     16

 

  17             LiePa 1                                   2.52.50

      1. osuus   Suna Jussi                                   52.51     21

      2. osuus   Mörsky Vesa                      54.29     1.47.21     13

      3. osuus   Heinonen Petteri               1.05.29     2.52.50     17

 

  18             RasKu 1                                   2.57.57

      1. osuus   Välikorpi Jari                               48.44     11

      2. osuus   Harju-Säntti Erkka             1.01.06     1.49.50     16

      3. osuus   Mukkala Tuomo                  1.08.06     2.57.57     18

 

  19             SuSi 1                                    2.58.53

      1. osuus   Koponen Visa                                 54.40     28

      2. osuus   Anttila Jouni                  1.05.31     2.00.12     26

      3. osuus   Vuorela Kimmo                    58.41     2.58.53     19

 

  20             KeI 1                                     3.00.00

      1. osuus   Lehtosaari Jari                            1.00.44     33

      2. osuus   Oikarinen Markku               1.02.57     2.03.42     29

      3. osuus   Korpela Jukka                    56.18     3.00.00     20

 

  21             NOK 1                                     3.01.01

      1. osuus   Smeds Kenneth                                48.45     12

      2. osuus   Smeds Christoffer                53.38     1.42.24     11

      3. osuus   Bärdén Tommy                   1.18.36     3.01.01     21

 

  22             SK Savo 3                                 3.01.10

      1. osuus   Haikara Markus                               59.33     31

      2. osuus   Kokkonen Pentti                  56.25     1.55.59     22

      3. osuus   Väätäinen Pekka                1.05.11     3.01.10     22

 

  23             SK Savo 1                                 3.02.41

      1. osuus   Koivumäki Tuomas                             59.31     30

      2. osuus   Jääskeläinen henri               59.27     1.58.58     24

      3. osuus   Koivumäki Ville                1.03.43     3.02.41     23

 

  24             SV 1                                      3.04.42

      1. osuus   Sundtröm Mikael                              50.11     20

      2. osuus   Mattila Esa                    1.13.34     2.03.45     30

      3. osuus   Lång Pekka                     1.00.56     3.04.42     24

 

  25             Botnia 2                                  3.07.38

      1. osuus   Slotte Bernt                               1.10.06     41

      2. osuus   Björklund Markus                 50.49     2.00.55     28

      3. osuus   Slotte Kim                     1.06.43     3.07.38     25

 

  26             KoS 2                                     3.07.44

      1. osuus   Fränti Arto                                  48.50     14

      2. osuus   Hyyppä Juho                      50.33     1.39.23      7

      3. osuus   Hyyppä Olli                    1.28.21     3.07.44     26

 

  27             TuNMKY 1                                  3.11.38

      1. osuus   Puro Antti                                 1.00.48     34

      2. osuus   Aalto Sami                     1.09.54     2.10.43     34

      3. osuus   Nappu Juha                     1.00.54     3.11.38     27

 

  28             AOK 2                                     3.21.10

      1. osuus   Nissfolk Otto                              1.07.58     39

      2. osuus   Alden Björn                    1.07.28     2.15.26     37

      3. osuus   Lindahl Anders                 1.05.44     3.21.10     28

 

  29             AOK 1                                     3.26.01

      1. osuus   Yli-Ikkelä Jonne                           1.03.43     35

      2. osuus   Söderlund Mats                 1.12.47     2.16.30     39

      3. osuus   Sten Victor                    1.09.31     3.26.01     29

 

  30             KyS 1                                     3.29.13

      1. osuus   Taussi Ville                                 54.19     26

      2. osuus   Töyrylä Mikko                    57.28     1.51.48     20

      3. osuus   Tolonen Juhani                 1.37.25     3.29.13     30

 

  31             KeU 2                                     3.31.59

      1. osuus   Syrjälä Pertti                               49.05     17

      2. osuus   Väisänen Jari                  1.17.44     2.06.49     32

      3. osuus   Juutilainen Juhani             1.25.10     3.31.59     31

 

  32             Rasti 88 1                                3.32.26

      1. osuus   Kaarto Janne                                 55.19     29

      2. osuus   Isotalo Kari                   1.23.11     2.18.31     40

      3. osuus   Tuomola Touko                  1.13.54     3.32.26     32

 

  33             Hiisi 4                                   3.46.26

      1. osuus   Kuusholma Ari                              1.05.45     37

      2. osuus   Ilomäki Marko                  1.08.55     2.14.41     35

      3. osuus   Nurmi Kai                      1.31.45     3.46.26     33

 

  34             RasKu 2                                   3.58.40

      1. osuus   Harju-Säntti Riku                            59.41     32

      2. osuus   Mäki-Lohiluoma Ville           1.15.16     2.14.57     36

      3. osuus   Ala-Reinikka Jaakko            1.43.42     3.58.40     34

 

                 TarpSu 1                                 HYLÄTTY

      1. osuus   Toivonen Iiro                                54.13     25

      2. osuus   Olli Matti                     1.05.51     2.00.05     25

      3. osuus   Lehti Aleksi                              HYL.

 

                 Hiisi 3                                  KESKEYTT

      1. osuus   Routsi Vesa-Matti                            49.41     19

      2. osuus   Nevala Mika                    1.04.42     1.54.23     21

 

                 RasKe 1                                  KESKEYTT

      1. osuus   Huhdanmäki Tapio                           1.10.20     42

      2. osuus   Savolainen Tomi                  50.31     2.00.52     27

 

                 YKV 1                                    KESKEYTT

      1. osuus   Istolahti Heikki                           1.05.02     36

      2. osuus   Koski Jussi                    1.01.23     2.06.25     31

 

                 SipRa 1                                  KESKEYTT

      1. osuus   Lojamo Teemu                               1.18.18     44

      2. osuus   Kurttinen Tomi                   51.37     2.09.56     33

 

                 SuSi 2                                   KESKEYTT

      1. osuus   Sinnelä Harri                              1.12.27     43

      2. osuus   Kallio Lasse                   1.03.20     2.15.47     38

 

                 AngA 1                                   KESKEYTT

      1. osuus                                              1.05.58     38

      2. osuus                                  1.14.52     2.20.51     41

 

                 S-101 1                                  KESKEYTT

      1. osuus   Liuha Jouko                                  54.33     27

      2. osuus   Hytönen Juho-Veikko                       KESK.

 

                 LaJy 1                                   HYLÄTTY

      1. osuus   Anttila Reijo                                54.01     24

      2. osuus   Sainio Esa                                HYL.

 

                 KooVee 2                                 HYLÄTTY

      1. osuus   Wilen Heikki                              HYL.




H/D21C                                                                                                                  
(4,6 + 4,6 + 4,6 km)

Lähti : 34     Keskeytti : 2     Hylätty : 0      Avoinna : 1                                                           

1             S-101 1                                   1.34.54

      1. osuus   Oikarinen Jarmo                              32.46     10

      2. osuus   Hytönen Vesa                     33.56     1.06.42      2

      3. osuus   Oikarinen Lauri                  28.11     1.34.54      1

 

   2             Raula Brothers 1                          1.41.10

      1. osuus   Raula Seppo                                  31.22      8

      2. osuus   Raula Pekka                      35.54     1.07.16      3

      3. osuus   Raula Jaakko                     33.53     1.41.10      2

 

   3             Femman 1                                  1.43.24

      1. osuus   Hall Andreas                                 38.23     25

      2. osuus   Jern Jens                        31.12     1.09.35      6

      3. osuus   Bäckström Robin                  33.48     1.43.24      3

 

   4             KaRa 1                                    1.43.44

      1. osuus   Pasanen Ilpo                                 33.41     13

      2. osuus   Autio Rauno                      36.44     1.10.26     10

      3. osuus   Valonen Tapani                   33.17     1.43.44      4

 

   5             HyRa 1                                    1.44.20

      1. osuus   Partanen Risto                               33.35     12

      2. osuus   Partanen Hanna                   34.37     1.08.12      4

      3. osuus   Niinimäki Elisa                  36.07     1.44.20      5

 

   6             Rasti E4 1                                1.44.37

      1. osuus   Peltola Mari                                 33.06     11

      2. osuus   Pitkänen Toni                    37.12     1.10.18      9

      3. osuus   Rossi Juho                       34.19     1.44.37      6

 

   7             RaKas 1                                   1.46.03

      1. osuus   Hapola Tuomas                                30.25      6

      2. osuus   Uusitalo Juho                    34.29     1.04.54      1

      3. osuus   Kaulio Johanna                   41.08     1.46.03      7

 

   8             Wallac 1                                  1.46.40

      1. osuus   Kankaanpää Pasi                              30.23      5

      2. osuus   Lehtinen Iiro-Ville              42.36     1.12.59     13

      3. osuus   Kivelä Petri                     33.41     1.46.40      8

 

   9             Botnia 1                                  1.48.32

      1. osuus   Nyman Jonas                                  29.59      2

      2. osuus   Grannabba Gustav                 43.02     1.13.01     14

      3. osuus   Sundqvist Stig                   35.30     1.48.32      9

 

  10             KuoSu 1                                   1.48.49

      1. osuus   Nissinen Jari                                30.08      3

      2. osuus   Suhonen Sirpa                    40.52     1.11.01     11

      3. osuus   Karjalainen Markus               37.47     1.48.49     10

 

  11             SK Pohjant 1                              1.49.26

      1. osuus   Ahokoivu Hemmo                               36.25     21

      2. osuus   Runtti Elina                     39.35     1.16.00     17

      3. osuus   Lukkarinen Mikko                 33.25     1.49.26     11

 

  12             HirvHe 1                                  1.49.53

      1. osuus   Åberg Mikael                                 35.40     20

      2. osuus   Leino Petteri                    37.06     1.12.46     12

      3. osuus   Harin Vitali                     37.07     1.49.53     12

 

  13             AOK 1                                     1.51.17

      1. osuus   Yli-Ikkelä Antero                            34.30     17

      2. osuus   Sten Börje                       43.29     1.18.00     20

      3. osuus   Roselius Tom                     33.17     1.51.17     13

 

  14             HirvHe 2                                  1.53.55

      1. osuus   Salmenoja Hely                               41.55     29

      2. osuus   Penger Carola                    38.39     1.20.35     21

      3. osuus   Teerikoski Petri                 33.20     1.53.55     14

 

  15             Fyysikot 1                                1.54.10

      1. osuus   Teittinen Matti                              37.29     22

      2. osuus   Oksa Timo                        35.52     1.13.21     15

      3. osuus   Malmi Pekka                      40.48     1.54.10     15

 

  16             TuNMKY 1                                  1.56.09

      1. osuus   Päivärinta Saku                              34.40     18

      2. osuus   Kurkilahti Mika                  41.39     1.16.19     19

      3. osuus   Puro Ilkka                       39.49     1.56.09     16

 

  17             PiKa 1                                    1.56.26

      1. osuus   Tapper Aki                                   34.19     15

      2. osuus   Honkasaari Jukka                 35.51     1.10.11      8

      3. osuus   Jouhki Jorma                     46.14     1.56.26     17

 

  18             HiKi 1                                    1.56.27

      1. osuus   Juntunen Kari                                31.26      9

      2. osuus   Kauranen Ismo                    50.11     1.21.37     23

      3. osuus   Räty Jouko                       34.49     1.56.27     18

 

  19             Brahe 1                                   1.56.32

      1. osuus   Lindell Joakim                               38.24     26

      2. osuus   Järn Staffan                     31.19     1.09.43      7

      3. osuus   Sjöholm Jon                      46.48     1.56.32     19

 

  20             Hämeen Kuntoruukki 1                      2.00.18

      1. osuus   Arvola Paavo                                 41.45     28

      2. osuus   Palttala Pekka                   40.10     1.21.55     24

      3. osuus   Honkanen Reijo                   38.22     2.00.18     20

 

  21             TP 1                                      2.01.05

      1. osuus   Virekunnas Ari                               38.17     24

      2. osuus   Ali-Löytty Harri                 35.54     1.14.11     16

      3. osuus   Virekunnas Päivi                 46.54     2.01.05     21

 

  22             Femman 2                                  2.02.57

      1. osuus   Föhrs Johan                                  43.49     30

      2. osuus   Haldin Majgret                   32.26     1.16.16     18

      3. osuus   Lähdekorpi Kaija                 46.41     2.02.57     22

 

  23             KemKi 1                                   2.06.41

      1. osuus   Hagsberg Leena                               45.02     33

      2. osuus   Ratia Juha                       38.12     1.23.14     25

      3. osuus   Virtanen Jaakko                  43.27     2.06.41     23

 

  24             KooVee 1                                  2.08.19

      1. osuus   Sillanpää Matti                              30.21      4

      2. osuus   Annila Markus                    39.04     1.09.26      5

      3. osuus   Kempas Katri                     58.52     2.08.19     24

 

  25             OuTa 1                                    2.14.50

      1. osuus   Nikula Marko                                 33.45     14

      2. osuus   Nikula Sari                      55.45     1.29.30     27

      3. osuus   Ervasti Jaana                    45.19     2.14.50     25

 

  26             RasKe 1                                   2.17.27

      1. osuus   Vartiamäki Olavi                             38.27     27

      2. osuus   Huhdanmäki Raija                 52.44     1.31.12     29

      3. osuus   Rantoja Eija                     46.15     2.17.27     26

 

  27             HyRa 2                                    2.17.58

      1. osuus   Tukiainen Marja                              44.44     32

      2. osuus   Tukiainen Tapio                  45.10     1.29.54     28

      3. osuus   Tukiainen Paula                  48.03     2.17.58     27

 

  28             AOK 2                                     2.20.07

      1. osuus   Meriheinä Maire                              44.33     31

      2. osuus   Roselius Erika                   46.43     1.31.17     30

      3. osuus   Johansson Henning                48.50     2.20.07     28

 

  29             TarpSu 1                                  2.20.22

      1. osuus   Toivonen Tero                                31.19      7

      2. osuus   Laaksonen Anita                  54.19     1.25.39     26

      3. osuus   Olli Tuija                       54.42     2.20.22     29

 

  30             SoJy 1                                    2.22.11

      1. osuus   Vikström Merja                               35.06     19

      2. osuus   Hakkarainen Raija                46.19     1.21.25     22

      3. osuus   Kanste Helena                  1.00.45     2.22.11     30

 

  31             PiKa 2                                    2.25.57

      1. osuus   Nieminen Taisto                              34.22     16

      2. osuus   Honkasaari Antti               1.09.22     1.43.44     32

      3. osuus   Lukander Harri                   42.12     2.25.57     31

 

  32             JRV 1                                     2.29.29

      1. osuus   Montonen Jari                                45.54     34

      2. osuus   Taimisto Niina                   54.43     1.40.37     31

      3. osuus   Järvinen Jenni                   48.52     2.29.29     32

 

                 Iisu 1                                   KESKEYTT

      1. osuus   Juutinen Matti                               29.32      1

      2. osuus   Keltamäki Pasi                 1.18.05     1.47.37     33

 

                 RaHa 1                                   KESKEYTT

      1. osuus   Ahlqvist Hannu                               37.45     23
      

Kaikki viestitulokset
Kaikki henkilökohtaiset tulokset

Paluu